35.5 C
Tirana
17 / 07 / 2024

Ambasadorja e SHBA takim me deputetet e PS dhe PD

Ambasadorja amerikane Yuri Kim pritet të zhvillojë takim ditën e sotme me deputeten Etilda Gjonaj dhe Jorida Tabaku në ambientet e Kuvendit.

Takimi do të mbahet rreth orës 16:00, ndërsa në fokus do të jetë edhe integrimi i Shqipërisë në BE.

Gjonaj dhe Tabaku janë drejtueset e Komisionit Parlamentar për Integrimin Europian.

Artikujt më të kërkuar

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x