19.5 C
Tirana
02 / 12 / 2023

Sport

“Shqipëria problemi i grupit”, legjenda italiane Buffon: Mos vendosni karrocën para kuajve!

Pas shortit për Euro 2024 ku Shqipëria u shortua në Grupin B me Spanjën, Kroacinë dhe Italinë, për ...
BallinaSport