19.5 C
Tirana
19 / 05 / 2024

Arrestohet Erzen Breçani dhe 11 persona të tjerë, akuzohen si grup i strukturuar kriminal dhe trafik droge

Ish-drejtuesi i policisë Erzen Breçani, është arrestuar nga policia më urdhër të SPAK.

Burime jozyrtare konfirmojnë se është duke u finalizuar një operacion me disa urdhër arreste, mes tyre punonjës e ish-punonjës policie.

Deri tani, janë arrestuar 12 persona.

Burimet bëjnë me dije se ata akuzohen si grup i strukturuar kriminal dhe trafik droge.

Artikujt më të kërkuar

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x