23.5 C
Tirana
13 / 07 / 2024

Vendin tani e mësuat, këtë barakën kemi/ Batuta dhe të qeshura në konferencën e Dash Shehit

Kreu i LZHK, Dashamir Shehi e mbylli me batuta konferencën me gazetarët, nga ky shprehu qëndrimin e tij kundër Komisionit të Posaçëm Antikorrupsion.

Në përfundim të konferencës, Shehi u tha gazetarëve se tashmë e mësuan selinë ku do mbahen konferencat, ndërsa me batuta tha se kjo është ‘baraka e LZHK’ që nuk i kap korrupsioni.

“Vendin e dini, e mësuat. Këtë barakën tonë të vogël e dini. Këtë kemi ne që s’na kap korrupsioni”, tha Shehi.

Artikujt më të kërkuar

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x