35.5 C
Tirana
17 / 07 / 2024

Teuta, përforcimi vjen nga Shkodra

Zyrtare, Uheid Hoxha është blerja më e re e skuadrës së Teutës. Mesfushori sulmues ka nënshkruar me bregdetarët një kontratë 3-vjeçare, që do e mbajë të lidhur deri në vitin 2025. Hoxha në sezonin e kaluar ishte pjesë e skuadrës së Vllaznisë, por aventura e tij me kuqeblutë u mbyll me përfundimin e sezonit.

Njoftimi i klubit:

KF Teuta ka kënaqësinë të njoftojë se mesfushori sulmues, Uheid Hoxha është zyrtarisht pjesë e skuadrës sonë. Klubi ynë ka arritur ditën e sotme një marrëveshje 3 vjeçare me lojtarin 21 vjeçar, lojtari bashkohet me Teuten pasi, ishte pjesë e Vllaznis në sezonin e fundit. KF Teuta i uron mirëseardhje mesfushorit #Hoxha dhe i uron shumë suksese me fanelën e klubit tonë. #forcateuta🔵🔵

Artikujt më të kërkuar

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x