24.5 C
Tirana
23 / 06 / 2024

Balla publikon pamjet nga plazhi i Divjakës: Pastrimi i vijës bregdetare me makineri të teknologjisë së fundit

Për pastrimin e plazhit të Divjakës po përdoren makineri të teknologji të fundit. Kreu i grupit parlamentar socialist Taulant Balla ka deklaruar se pastrimi i plazhit kryhet në orët e para të mëngjesit dhe në orët e vona të mbrëmjes në mënyrë që të mos pengohen pushuesit që duan të frekuentojnë plazhet e Divjakës.

Pastrimi i plazhit të Divjakës tashmë kryhet edhe nga një makineri e teknologjisë së fundit, e cila prej disa ditësh po bën pastrimin e gjithë vijës bregdetare të #Divjakës. Pastrimi i plazhit kryhet në orët e para të mëngjesit dhe në orët e vona të mbrëmjes, për të mos penguar pushuesit e shumtë që frekuentojnë plazhet🏖 e bukura të Divjakës”, shkruan Balla në rrjetin social Facebook.

Artikujt më të kërkuar

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x