23.5 C
Tirana
13 / 07 / 2024

Ngjarje e rëndë në Tiranë, policja 21-vjeçare vetëvritet me armën e shërbimit

Një ngjarje e rëndë është regjistruar pasditen e sotme (24 maj) në kryeqytet, ku një efektive policie, 21-vjeçe është vetëvrarë me armën e shërbimit.

Një efektive policie 22-vjeçe ka vrarë veten me armë e shërbimit, dhe ngjarja në kryeqytet te pallatet e Grand te fusha, ndërsa nuk dihen ende motivet e ngjarjes.

Mësohet se shtetasja Aldorjana Loshi, e ka kryer aktin e rëndë teksa ka qenë në banesën e saj.

Sipas informacioneve 22-vjeçarja punonte si efektive në komisariatin nr.5 në kryeqyetet.

Nga hetimet paraprake dyshohet se ka vrarë veten me armën e shërbimit, grupi hetimor po vijon hetimet.

Ajo prej afro një viti e gjysëm punonte si efektive e patrullës në qytetin e Kamzës, ndërsa në punë nuk ka pas shfaqur asnjë shqetësim.

Grupi  hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes  dhe po vijon me hetimet.

Artikujt më të kërkuar

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x