28.5 C
Tirana
23 / 07 / 2024

Militantët e Berishës me flamujt e Bashës djegin goma jashtë Parlamentit. Nikolla përjashton Nokën: S’më kërcënon dot mua

Qindra protestues të Rithemelimit po protestojnë sot jashtë sallës së Parlamentit.

Çuditërisht disa prej tyre mbajnë në duar flamujt e Partisë Demokratike, që në fakt drejtohet nga Lulzim Basha.

Ndërkohë për kaosin e shkaktuar në sallë Lindita Nikolla ka përjashtuar Flamur Nokën.

“Turp të kesh zoti Noka. Lini sallën, jeni i përjashtuar. Nuk mund të mbushni protestën jashtë duke shkaktuar kaos këtu dhe të më kërcënoni mua”  – tha Nikolla.

Artikujt më të kërkuar

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x