36.5 C
Tirana
21 / 06 / 2024

Koncerti i Rita Orës në Tiranë/ Vetëm pak orë nga fillimi i eventit

Kur na ndajnë edhe pak orë nga koncerti i madh falas në sheshin “Skënderbej”, këngëtarja Rita Ora u prit në një takim nga kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, dhe të dy së bashku ftuan qytetarët që t’i bashkohen këtij super eventi, që do të festojë Tiranën si Kryeqyteti Europian i Rinisë 2022.

Ylli shqiptar me famë ndërkombëtare do të këndojë sonte 6 shtator, ora 20:00 në sheshin “Skënderbej”.

Koncerti do të jetë falas për të gjithë ata qytetarë që duan të shohin nga afër këngëtaren. Krah Rita Orës do të performojnë edhe këngëtarë të tjerë shqiptarë si Ronela Hajati dhe Kida.

Artikujt më të kërkuar

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x