25.5 C
Tirana
13 / 07 / 2024

FOTO NGA DRONI / Kjo është pjesëmarrja në protestën para Parlamentit, e udhëheq… Argita Berisha!

Thirrjet për një tubim masiv të bëra nga grupimi i Sali Berishës duket se nuk janë dëgjuar nga demokratët, pasi vetëm një grusht njerëzish janë mbledhur në sheshin para Parlamentit për të protestuar pas publikimit të investigimit nga Rai 3 për Shqipërinë.

E pranishme dhe Argita Maltllezi.

Një militant i cili i vuri flakën gomave, gati sa rrezikoi veten pasi shishja që kishte në dorë u përfshi nga flakët.

Forca të shumta policie janë në terren për të siguruar mbarëvajtjen.

Artikujt më të kërkuar

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x