23.5 C
Tirana
13 / 07 / 2024

Elhaida Dani, Alban Skënderaj, Elvana Gjata, Noizi dhe Artjola Toska performojnë në takimin e Ramës me shqiptarët në Milano

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka mbërritur në ambientet e pallatit e sportit “Busto Arsizio”,në Milano.

Me brohorima, ovacione dhe flamuj kuq e zi, shefi i qeverisë u mikprit nga bashkëkombësit në vendin fqinj.

Rama në fjalën e tij pritet nga çasti në çast të flasë për rrugëtimin, sfidat dhe arritjet e shqiptarëve në Itali.

Nderkohe që këngetarët Elhaida Dani, Alban Skenderaj, Elvana Gjata dhe Noizy kane ‘ndezur’ atmosferen. Më heret ka performuar edhe këngëtarja Artjola Toska.

Artikujt më të kërkuar

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x