23.5 C
Tirana
19 / 06 / 2024

E bujshme: Armando Broja një hap larg Milanit

Shefi i merkatos së Milanit, Monkada, është në Londër dhe po bisedon me Çelsin për huazim me të drejtë blerje për sulmuesin e kombëtares shqiptare, Armando Broja.

Sipas asaj që shkruan “Gazzetta dello sport”, marrëveshja mund të arrihet shumë shpejt. Nëse realizohet transferimi do kemi derbi Broja-Asllani në ndeshjen e radhës Milan-Inter.

Artikujt më të kërkuar

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x