19.5 C
Tirana
19 / 05 / 2024

Big Brother/Egla zgjidhet lideri i ri i shtëpisë, avantazhi i rëndësishëm që lidhet me finalen dhe që pritet të bëjë lëmsh shtëpinë

Publiku ka vendosur që lider të jetë Egla.

Si lidere Egla ka avantazhin të dërgojë në televotim, pa përfshirë veten, dy banorë të cilët do t’i përballë për të shkuar në finale.

Ai që ka më shumë vota shkon në finale, ndërsa tjetri do të jetë në nominim të vazhdueshëm deri sa publiku të vendosë ta mbajë ose jo në shtëpi.

Ai që ka më shumë vota shkon në finale, ndërsa tjetri do të jetë në nominim të vazhdueshëm deri sa publiku të vendosë ta mbajë ose jo në shtëpi.

Egla ka surprizuar duke derguar ne televotim Romeon dhe Heidin. Njeri prej tyre shkon automatikisht ne finale.

Nderkohe banoret nuk e dine te verteten dhe sipas tyre, njeri prej tyre do te lere shtepine. Kjo ka trazuar jo vetem ciftin, por edhe banoret e tjere. Gjer te shtunen priten debate te shumta ku sigurisht, ne qender te ciklonit do jete cifti ne televotim, por sidomos Egla, e cila do te duhet te perballoje sulme te shumta.

Artikujt më të kërkuar

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x