23.5 C
Tirana
13 / 07 / 2024

Të zhgënjyer nga eliminimi, Meritoni dhe Ilnisa braktisën studion e Big Brother VIP

Finalja e madhe e Big Brother VIP duket se ka sjellë reagime, në lidhje me eliminimet dhe shpalljen e fituesit.

Një pakënaqësi duket se ka pasur edhe Ilnisa dhe Meritoni, pasi ky i fundit ishte i pari që u eliminua nga finalistët e BBV. Çifti duket se nuk e ka pritur aspak mirë këtë eliminim.

Meritoni në studio falenderoj të gjithë ata që e kanë mbështetur, ndërsa më pas së bashku me Ilnisën janë larguar nga studio.

Nuk dihet nëse ky veprim është një shenjë revolte pasi nuk e priste që Meritoni nuk priste të largohej në atë fazë, apo ka diçka tjetër.

Kujtojmë që Egla Ceno u shpall fituese e këtij edicioni të tretë të Big Brother Vip, duke u bërë gruaja e parë që ka marrë çmimin e madh.

Artikujt më të kërkuar

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x