23.5 C
Tirana
13 / 07 / 2024

Takimet me diasporën, atmosferë festive në Milano. Rama: Po vij

Në orën 11:00 është parashikuar që të nisë takimi i kryeministrit Edi Rama me shqiptarët në Itali që do të mbahet pranë Milanos në një pallat sporti Busto Arsizio.

Shqiptarja.com sjell pamjet nga atmosfera pak para nisjes e takimit, ku siç shihet në sfond dëgjohet muzikë shqiptare dhe valëviten flamuj kombëtar.

Ne nje postim ne rrjetin social, Rama shklruan: Po vijjj!

Artikujt më të kërkuar

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x