35.5 C
Tirana
17 / 07 / 2024

Shkrumbohet nga flakë banesa në Tiranë, humb jetën foshnja 6-muajshe

Një banesë është shkrumbuar nga flakët mëngjesin e sotëm (8 korrik) në Tiranë. Si pasojë e flakëve, ka ndërruar jetë një foshnje 6-muajshe ndërsa J.L., ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën. Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Gani Domi”. Policia bën me dije se nuk dihen ende shkaqet e rënies së zjarrit.

Tiranë/Informacion paraprak

Sot, në orët e para të mëngjesit, në rrugën “Gani Domi”, ka rënë zjarr dhe është djegur plotësisht banesa e shtetases J. L.

Si pasojë ka ndërruar jetë një foshnje 6 muajshe, ndërsa shtetasja J. L., ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për të përcaktuar shkaqet e rënies së zjarrit dhe zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Artikujt më të kërkuar

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x