32.5 C
Tirana
23 / 07 / 2024

Ronaldo gati të largohet nga Man Utd? Menaxheri i tij…

Menaxheri i C. Ronaldos, Jorge Mendes po bën gjithçka për të larguar yllin portugez nga Man Utd.
Sipas mediave të njohura sportive Man Utd është gati ti ofroj Napolit kartonin e C Ronaldos plus dhe 100 milione euro për të sjell në Old Trafford sulmuesin Osimeh qe luan në klubin italian. Me këtë lëvizje dhe CR7 do ishte i kënaqur pasi do me çdo kusht të luajë në Uefa Champions League pjesë e të cilit është dhe Napoli këtë sezon

Artikujt më të kërkuar

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x