31.5 C
Tirana
19 / 06 / 2024

Presidenti Begaj uron të gjithë nxënësit për vitin e ri shkollor…

Bajram Begaj Presidenti i Shqipërisë, në një mesazh në platformën Twitter ka përshëndetur fillimin e vitit të ri shkollor.

“Iu uroj nxënësve dhe arsimtarëve në të gjithë Shqipërinë një vit të mbarë shkollor. T’i shndërrojmë bankat e shkollës në instrumentin që do t’i formësojë fëmijët e sotëm në qytetarë të përgjegjshëm të së nesërmes evropiane. Suksese në rrugëtimin e përbashkët drejt dijes!” – shkruan Begaj

Artikujt më të kërkuar

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x