32.5 C
Tirana
23 / 07 / 2024

“Mirëmëngjes” nga Blendi Salaj në Top Channel

-Së bashku me Enxhi Nasufi e Neada Muçaj

Sezoni i ri televiziv ka vënë në garë Televizionet për programet e tyre. Risia e këtij sezoni duket se do të jetw emisioni i mëngjesit në Top Chanel. Nuk do të jenë dy, por tre moderatorë. 

Gazetari i njohur Blendi Salaj ka pranuar ofertën e TCH duke lënë pas disa vitesh A2.CNN. Ai do të shoqërohet nga dy moderatore, Enxhi Nasufi dhe Neada Muçaj. 

Nuk dihet ende struktura e emisionit, por kçtë do të kemi mundësinë ta shohim vetç duke filluar nga kjo e Hënë, 5 Shtator.

Theksojme se ndryshimeve ne ekranet televizive u paraprinë ardhja e Luana Vjollcës në Tv Klan çdo të Premte dhe largimi i Arjan Canit nga ky televizion për në ABC.

Artikujt më të kërkuar

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x