33.5 C
Tirana
23 / 07 / 2024

Miliarderi 85-vjeçar që i mundëson luksin Françeska Jaçes

Françeska Jaçe e njohur tashmë si modele është një ndër personazhet më të komentuara në rrjete sociale. Françeska gjithashtu është shumë aktive me postimet e saj,  ku herë pas herë publikon foto ku tregon udhëtimet e makinat luksoze e veshjet mjaft të shtrenjta.

Së fundmi Françeska ka publikuar një video në Tik Tok, teksa tregon pak para nisjes në një udhëtim me një avion privat.

Në rrjet flitet se gjatë kërkimeve nga ndjeksit është zbuluar se udhëtimi i fundit i saj ka qenë nga Gjeneva drejt Dubait. Në këto informacione është zbuluar edhe emri i avionit privat, i cili në një kërkim del në pronësinë e bilionerit 85-vjeçar Ernest Mario, ky i fundit mendohet të jetë edhe i dashuri i Françeskës.

Ernest Mario është një ekzekutiv i industrisë farmaceutike amerikane dhe fitues i Medaljes së Nderit Remington 2007, dhënë nga Shoqata Amerikane e Farmacistëve.

Artikujt më të kërkuar

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x