23.5 C
Tirana
13 / 07 / 2024

Militantët e Berishës dhe Metës hedhin molotov drejt gazetarëve dhe qytetarëve, momentet e panikut

Militantët e Sali Berishës dhe Ilir Metës kanë hedhur bombë molotov në drejtim të gazetarëve dhe qytetarëve para Bashkisë Tiranë.

Hedhja e bombës molotov ka shkaktuar momente paniku, pasi flakët shpërthyen pranë tyre.


Ndërkohë molotov është hedhur nga protestuesit edhe në drejtim të godinës së Bashkisë, ku janë vendosur gardh forcat e policisë.

Artikujt më të kërkuar

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x