35.5 C
Tirana
17 / 07 / 2024

Meta komenton rikthimin në politikën aktive: Do pranoj çdo lloj posti në ekzekutiv!

Ilir Meta është shprehur se është rikthyer në politikën aktive dhe këtu nuk e ka përjashtuar edhe çdo pozicion të mundshëm, nga deputet apo edhe ministër edhe kryeministër.

Ndonëse është ndër të rrallët persona në politikë që i ka marrë të gjitha postet. Ai tha se synon çdo  lloj pozicioni aktiv në varësi të asaj që do të vendosin qytetarët.

“Çdo lloj pozicioni aktiv, në respekt të votës që qytetarëve shqiptar”, tha Meta.

Artikujt më të kërkuar

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x