10.5 C
Tirana
01 / 03 / 2024

Lëvizje në polici, emërohet shefi i ri i Komisariatit nr. 3. Ndryshime edhe në Librazhd e policinë kufitare

Lëvizje në Policinë e Shtetit!

Mësohet se Altin Lila, nga shefi i Komisariatit numër 3 në kryeqytet është emëruar në krye të Komisariatit numër 1.

Në këtë të fundit ishte drejtues Petrit Hala, i cili tashmë është emëruar shef në Librazhd.

Sipas të njëjtave burime, ndryshime ka patur edhe në rrethe si dhe në policitë kufitare.

Artikujt më të kërkuar

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x