23.5 C
Tirana
19 / 06 / 2024

FOTOLAJM / Si maskohen “kamikazët” që hedhin molotovë drejt Bashkisë Tiranë

Në protestën e sotme para Bashkisë së Tiranës janë vënë re disa persona të maskuar, të cilët kanë qëlluar me bomba molotovë ndaj policisë dhe godinës.

Të braktisur nga qytetarët, duket se Rithemelimi i Berishës dhe PL e Metës kanë sjellë me vete kamikazë me maska për të shkaktuar dhunë.

Artikujt më të kërkuar

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x