31.5 C
Tirana
19 / 06 / 2024

Berishës apo Bashës? Gjykata e Apelit vendos sot fatin e vulës së Partisë Demokratike

Gjykata e Apelit në Tiranë mblidhet sot në orën 10:00 për të vendosur se cila palë do të mbajë vulën e Partisë Demokratike.

Trupi gjykues përbëhet nga relatore Alma Ahmeti e anëtarë Iliba Bezati dhe Elona Toro.

Kujtojmë se në seancën e 27 dhjetorit të vitit të shkuar Gjykata e Lartë i kërkoi Apelit të vendosë përfundimisht për çështjen.

Gjykata e Lartë u shpreh se Gjykata e Apelit nuk kishte kryer një hetim të plotë të çështjes.

Artikujt më të kërkuar

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x