32.5 C
Tirana
23 / 07 / 2024

“Princ Harry ishte i tmerruar”/ Si Meghan Markle e ‘kërcënoi’ për t’i dhënë fund lidhjes

Meghan Markle i tha Princit Harry se do t’i jepte fund lidhjes së tyre nëse ai nuk e konfirmonte publikisht se ata ishin çift, sipas Times of London.

Në një raport të ri nga Times Valentine Low, dy burime anonime thanë se Meghan i dha një ultimatum Harry-t në lidhje me marrëdhënien e tyre, duke e shkaktuar atë në panik.

“Ajo po thoshte: “Nëse nuk jep një deklaratë që konfirmon se jam e dashura jote, unë do të ndahem me ty”, tha një burim për Times.

Një tjetër burim i tha gazetës se Harry “po mërzitej duke thënë: “Ajo do të më braktisë”.

Low raporton se Harry kontaktoi Jason Knauf, sekretarin e komunikimit për Princin William, Kate Middleton dhe Princ Harry në atë kohë. Thuhet se Harry i tha Knauf-it të lëshonte një deklaratë që konfirmonte marrëdhënien e tij me Meghan dhe të dënonte trajtimin racist që ajo mori nga tabloidët britanikë.

Sipas raportit, Meghan i tha stafit të Harry-t se ajo e dinte “si funksiononte pallati”, duke shtuar, “nuk të intereson e dashura”.

Artikujt më të kërkuar

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x