23.5 C
Tirana
26 / 06 / 2024

PAMJET/ “Natën e mirë”, Ngjela braktis emisionin: Vazhdoni zotëri! Me ‘Non Grata’ nuk kam punë

Avokati Spartak Ngjela, ka ikur nga studio e emisionit “Now” teksa po flitej për shpalljen “non grata” të Sali Berishës.

Ai tha se ky i fundit ka humbur të drejtën e ankimimit në Gjykatë, por kjo gjë është kundërshtuar nga ish-deputeti Klevis Balliu.

Pas debatit me këtë të fundit, avokati është ngritur nga karrigia dhe është larguar nga studio.

Pjesë nga debati:

Ngjela: Saliu ka humbur të drejtën e ankimit

Balliu: Ku e di ti?

Ngjela: E njoh ligjin amerikan.  Unë nuk kam ardhur këtu për broçkulla. Opozita është ‘Non Grata” Blinken tha se SPAK drejtohet nga ne.

Balliu: Kur e tha?

Ngjela ngrihet nga karrigia: Vazhdoni zotëri, me “Non Grata” nuk kam punë. Natën e mirë.

PAMJET/ "Natën e mirë", Ngjela braktis emisionin: Vazhdoni zotëri! Me 'Non Grata' nuk kam punë
PAMJET/ "Natën e mirë", Ngjela braktis emisionin: Vazhdoni zotëri! Me 'Non Grata' nuk kam punë
PAMJET/ "Natën e mirë", Ngjela braktis emisionin: Vazhdoni zotëri! Me 'Non Grata' nuk kam punë

/e.d

Artikujt më të kërkuar

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x