23.5 C
Tirana
19 / 06 / 2024

LAJMI I ORES SE VONE/EGLA CENO, Fituese e Big Brother VIP Albania-3

Ne nje dyluftim te forte mes Egles dhe Julit, rreth 3 ore pas mesnates, publiku ka votuar qe fituese e BBV Albania-3 te jete Egla Ceno.

Gjate rreth 5 muajve, Egla Ceno ka qene kryefjala e ketij spektakli.

Artikujt më të kërkuar

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x