31.5 C
Tirana
19 / 06 / 2024

Gazetari i njohur ironizon kreun e Foltores për ujin falas/ Meko: “Votën time e ke në xhep, Bac”

Berisha ka premtuar ujin falas sapo të vijë në pushtet. Pas ketij premtimi, të shumta kanë qenë reagimet, duke parë se Saliu ka 30 vjet që bë fushata e bën premtime. Reagimi epik ka ardhur nga gazetari Muharrem Meko, i cili me anë të një postimi në llogarinë e tij Facebook është shprehur:


“Ja për ujin e morëm vesh, se do të na e japesh falas…dhe kerkush ska pse ta verë në dyshim, aq më tepër që ti je ai i “92 shit, që premtove të ndërtoje ura edhe atje ku nuk kishte lumë… Zoti të Bekoftë o Bac … 😝
…Por ja ku po të them: -e bëre edhe ajrin badiava, votën time e ke në xhep!”😂

Artikujt më të kërkuar

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x