24.5 C
Tirana
23 / 06 / 2024

Gati për nxënësit shkolla “Andrea Stefani”

Kryeministri Edi Rama ka postuar mëngjesin e sotëm disa pamje nga shkolla “Andrea Stefani”, e ndërtuar nga themelet në Tiranë.

Krahas pamjeve, në postimin e tij në Facebook, Rama shkruan: 

MIRËMËNGJES
dhe me super shkollën e re “Andrea Stefani” gati për të pritur 900 nxënës, një zgjidhje e shumëpritur për fëmijët dhe gjithë komunitetin e zonës së Astirit dhe Laprakës, ju uroj një ditë të bukur!🙏

Artikujt më të kërkuar

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x