25.5 C
Tirana
25 / 06 / 2024

FOTOT/ Këshilli Kombëtar mbledh “ekipin” fitues, Topalli qesh me Imamin e Strazimirin, s’mungojnë as Noka e Renis Gjoka

Kryedemokrati Sali Berisha ka mbledhur sot anëtarët e Këshillit Kombëtar. Në mbledhje vihet re Jozefina Topalli shfaqet e buzëqeshur pranë Arben Imamit dhe Gent Strazimirit.

Të tre kolegët e vjetër shkëmbejnë batuta dhe të qeshura së bashku. Ndërkohë që kamera ka kapur në një çast edhe këngëtarin Renis Gjoka.

Ky i fundit, është artisti që këndon himnin që ka përdorur PD gjatë të gjitha protestave, me titullin “Një hap përpara (Rikthimi)”. Nje pershtatje per “ekipin” fitues te Berishes, qe pasi humben ne 2013, “rikthehen” per te shenuar ‘fitoren’ e demokrateve. /m.j

FOTOT/ Këshilli Kombëtar mbledh "ekipin" fitues, Topalli qesh me Imamin e Strazimirin, s'mungojnë as Noka e Renis Gjoka
FOTOT/ Këshilli Kombëtar mbledh "ekipin" fitues, Topalli qesh me Imamin e Strazimirin, s'mungojnë as Noka e Renis Gjoka
FOTOT/ Këshilli Kombëtar mbledh "ekipin" fitues, Topalli qesh me Imamin e Strazimirin, s'mungojnë as Noka e Renis Gjoka
FOTOT/ Këshilli Kombëtar mbledh "ekipin" fitues, Topalli qesh me Imamin e Strazimirin, s'mungojnë as Noka e Renis Gjoka
FOTOT/ Këshilli Kombëtar mbledh "ekipin" fitues, Topalli qesh me Imamin e Strazimirin, s'mungojnë as Noka e Renis Gjoka
FOTOT/ Këshilli Kombëtar mbledh "ekipin" fitues, Topalli qesh me Imamin e Strazimirin, s'mungojnë as Noka e Renis Gjoka
FOTOT/ Këshilli Kombëtar mbledh "ekipin" fitues, Topalli qesh me Imamin e Strazimirin, s'mungojnë as Noka e Renis Gjoka
FOTOT/ Këshilli Kombëtar mbledh "ekipin" fitues, Topalli qesh me Imamin e Strazimirin, s'mungojnë as Noka e Renis Gjoka
FOTOT/ Këshilli Kombëtar mbledh "ekipin" fitues, Topalli qesh me Imamin e Strazimirin, s'mungojnë as Noka e Renis Gjoka
FOTOT/ Këshilli Kombëtar mbledh "ekipin" fitues, Topalli qesh me Imamin e Strazimirin, s'mungojnë as Noka e Renis Gjoka
FOTOT/ Këshilli Kombëtar mbledh "ekipin" fitues, Topalli qesh me Imamin e Strazimirin, s'mungojnë as Noka e Renis Gjoka
FOTOT/ Këshilli Kombëtar mbledh "ekipin" fitues, Topalli qesh me Imamin e Strazimirin, s'mungojnë as Noka e Renis Gjoka
FOTOT/ Këshilli Kombëtar mbledh "ekipin" fitues, Topalli qesh me Imamin e Strazimirin, s'mungojnë as Noka e Renis Gjoka
FOTOT/ Këshilli Kombëtar mbledh "ekipin" fitues, Topalli qesh me Imamin e Strazimirin, s'mungojnë as Noka e Renis Gjoka

Artikujt më të kërkuar

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x