28.5 C
Tirana
23 / 07 / 2024

FOTOT: Ekipi me tifozet më të bukura këtë Europian

Ukraina ka arritur fitoren e parë në Euro 2024, teksa ka mposhtur 2-1 Sllovakinë.

Futbollistët përfaqësojnë vendin e tyre, që është në luftë me Rusinë, dhe çdo fitore u dedikohet atyre që luftojnë në shtëpi.

Por jo pak vëmendje kanë tërhequr edhe tifozët në tribuna.

Bukuroshet kanë pushtuar mediat ndërkombëtare me pamjen e tyre.

Sipas tyre, Ukraina ka tifozerinë më të bukur.

Artikujt më të kërkuar

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x