32.5 C
Tirana
23 / 07 / 2024

FOTO/ Këto janë partneret e jetës të futbollistëve të Kombëtares Shqiptare

Ata janë në qendër të vëmendjes në fushën e blertë, por jeta personale e djemve të Kombëtares ka patur gjithmonë interes të lartë për publikun.

Pas humbjes 2-1 me Italinë, Kombëtarja shqiptare e futbollit barazoi 2-2 me Kroacinë, në ndeshjen e dytë të Grupit B në Euro 2024. Ndërkohë që djemtë përgatiten për përballjen e rëndësishme kundër Spanjës në datën 24 Qershor, ne po ju prezantojmë me partneret e tyre.

Elseid Hysaj dhe partnerja e tij, Fiorenza Lestakaj janë prindër të tre fëmijëve, Elis, Gloria dhe Teo.

Marash Kumbulla dhe partnerja e tij, Greta Manzato. Çifti të lidhur prej rreth 5 vitesh, janë prindër të një vajze me emrin Matilde.

Berat Gjimshiti, Alisa Milenkoviç
Lidhja e tyre bëri shumë bujë vite më parë, duke përmenduar faktin se bëri xhiron e rrjetit origjina e saj serbe, edhe pse në jetëshkrimin e saj nuk përmendet kjo gjë, duke shtuar Zvicrën si vendin e saj të lindjes. Ata janë prindër të dy fëmijëve, një djali dhe një vajze.

Ermir Lenjani dhe partnerja e tij, Herolinda zgjodhën të martohen pa shumë zhurmë. Në fshehtësi të plotë, ai dhe partnerja e tij kanë kurorëzuar në martesë dashurinë e tyre në vitin 2019 dhe u bënë prindër të një djali me emrin Rian në vitin 2021

Jasir Asani, Giota
Janë njohur përmes rrjeteve sociale dhe vetëm pak muaj më parë, Jasiri vendosi ta bënte lidhjen publike duke publikuar një foto me partneren e tij, Giotën.

Amir Abrashi, Rona Koshi
Amir Abrashi jeton prej vitesh historinë e dashurisë me Ronën dhe vetëm një vit më parë u kurorëzuan në martesë.

Arbër Hoxha
Sulmuesi i Kombëtares u fejua dy vite më parë me partneren e tij e cila padyshim këtë evropian do të jetë tifozja më e zjarrtë e tij.

Thomas Strakosha, Esther Adjoa Asideu
Prej dy vitesh portieri i Kombëtares tonë është në lidhje me modelen bukuroshe, me të cilën poston shpesh foto në rrjetet sociale. Pak kohë më parë e ka prezantuar edhe me familjen e tij.

Ylber Ramadani dhe partnerja e tij, Dardane
Ramadani dhe partnerja e tij, Dardane kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë në vitin 2020 dhe janë prindër të dy fëmijëve.

Artikujt më të kërkuar

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x