36.5 C
Tirana
21 / 06 / 2024

Erion Veliaj vizitë në SHBA/ Takon Kryetaren e Kongresit, Nancy Pelosi

“Ishte kënaqësi e veçantë pritja nga Kryetarja e Kongresit House Speaker Nancy Pelosi- një udhëheqëse amerikane e jashtëzakonshme me një interes të posaçëm për Shqipërinë dhe Tiranën si Kryeqyteti Evropian i Rinisë🤩!

Lidhja jonë është më shumë se aleancë shtetesh, është aleancë popujsh 🇦🇱❤️🇺🇸” – shkruan Veliaj në postimin e tij

https://www.facebook.com/ErionVeliaj/posts/pfbid0r7YQc8sfNqLb4GiheXKSH7kAgRMdYpV1b263kdmgowdaq8PAeBKv1SSBTSnjNZokl

Artikujt më të kërkuar

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x