32.5 C
Tirana
23 / 07 / 2024

Ekskluzive/ Bora Zemani intervistohet nga Donald Veshaj në “Më lër të flas”

Së shpejti nis sezoni i ri televiziv dhe padyshim, pritet me interes edhe emisioni i vëllezërve Donald dhe Romeo Veshaj “Me ler të flas”, ku shpesh kemi parë personazhe të famshëm të shoubizit në puntatat e sezonit të kaluar. 

Burime të sigurta konfirmuan për “Pena.al” se që në nisje të sezonit, e ftuara e vëllezërve Veshaj është Bora Zemani, që siç thuhet është edhe e dashura e Donaldit, rilidhur së bashku pas daljes së këtij të fundit nga Big-Brother VIP.

Kështu pra, shumë shpejt do të shihni Donaldin e Borën përballë njëri tjetrit, por këtë radhe në rolet e intervistuesit dhe të intervistuarës përkatësisht.

Artikujt më të kërkuar

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x