32.5 C
Tirana
17 / 07 / 2024

Edhe 100 kryetari ynë dhe vetëm përpara/ Rama uron Fatos Nanon për ditëlindje

Kryeministri Rama në një postim në rrjete sociale ka uruar liderin historik të Partisë Socialiste, në 70 vjetorin e tij. Postimi i plotë më poshtë..

“Edhe 100 kryetari ynë dhe vetëm përpara, me shëndet, humor e harmoni në familjen tënde, po edhe me punë të mira e të tjera fitore në këtë familjen e përbashkët politike, që do të ketë gjithnjë nevojë për mbështetjen e këshillat e tua🌹” – shkruan Rama

Artikujt më të kërkuar

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x