32.5 C
Tirana
23 / 07 / 2024

BBV-3/ Largohet edhe Heidi Baci

Pas Meritonit, ka lene shtepine e BBV-3 edhe vajza simpatike Heidi Baci. Sipas formules, ajo ishte ne gare me Julin dhe votat bashkoheshin me votat e pergjitheshme.

Pas numerimit te votave te pergjitheshme, Heidi u largua nga shtepia me me pak vota se Juli.

Tashme gara vazhdon mes Egles, Romeos e Julit.

Artikujt më të kërkuar

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x