23.5 C
Tirana
26 / 06 / 2024

FOTOT/ Dita e parë: Basha vetëm përshëndet gazetarët, Berisha i shoqëruar nga Vokshi e Noka e Rama bisedon me Ballukun.

Parlamenti shqiptar ka nisur sot sesionin e ri parlamentar.

Në seancën e nisur në orën 18:00 ndodhet dhe kryeministri Edi Rama, që prej fillimit, teksa shihet në foto duke biseduar me zv.kryeministren dhe Ministren e Energjisë dhe Infrastrukturës Belinda Balluku.

Fotot LSA/aleka

Artikujt më të kërkuar

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x