32.5 C
Tirana
23 / 07 / 2024

Hajde dhe fol pastaj për skema e analiza ndeshjesh!

Për fenomenin e emisioneve sportive, ku në vend të ish-futbollistëve dhe analistëve, ftohen modele dhe personazhe shou bizzi, kemi shkruajtur disa herë.

Këtë Europian p.sh, bashkë me Edi Manushin, në top Channel shfaqen çdo darkë edhe tre femra të tjera, që veç me futbollin nuk kanë lidhje.

Dje kishin ftuar edhe një të katërt, gazetaren Ilnisa Agolli.

Edhe pse emisioni është për Europianin, moderator Manushi e pyeste për jetë personale dhe për një film që ajo do të bëjë me të dashurin e saj, pasi dolën nga Big Brother.

“Ka ndonjë skenë të forte”, e pyeti ai, duke iu referuar skenave erotike.

“Ka skena mjaftueshëm”, iu përgjigj ajo.

Hajde dhe fol pastaj për skema e analiza ndeshjesh!

Artikujt më të kërkuar

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x