36.5 C
Tirana
21 / 06 / 2024

Ermonela Jaho, sopranoja me famë botërore ndrin Parisin me zërin e saj

Ermonela Jaho ka qenë e ftuara speciale e koncertit madhështor që u organizua në Paris me rastin e festës së Republikës së Francës, në datën 14 korrik.

Sopranoja shqiptare me famë botërore ja doli përsëri të ishte shkëlqimi i këtij koncerti me zërin dhe talentin e saj.

Ky eveniment u ndoq nga mijëra shikues në parkun pranë Kullës Eifel në Paris.

https://fb.watch/lOuFQW1jmv/?mibextid=qC1gEa

Artikujt më të kërkuar

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x